Jesteś na stronie: O nas / Oferta / USŁUGA WYNAJMU SUSZARNI

USŁUGA WYNAJMU - SUSZENIA

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy Państwu usługę suszenia mokrego ziarna nowoczesnymi, ekologicznymi suszarniami włoskiej firmy Pedrotti.

Nasza propozycja to wynajem suszarni wraz z dowozem, montażem-demontażem i szkoleniem obsługi na miejscu u klienta. Płacąc zryczałtowaną stawkę godzinową dostajecie Państwo do dyspozycji jedną z najlepszych maszyn tego typu, której użytkowanie jest gwarancją jakości suszonego ziarna oraz dobrej, wysokiej ceny uzyskanej przy sprzedaży ziarna.

Dla klientów, którzy korzystając z usługowego suszenia przekonają się do jakości naszych suszarni przewidzieliśmy możliwość zakupu, wynajmowanej suszarni z możliwości zaliczenia należności za użytkowanie na poczet jej wykupu.

PEDROTTI POLSKA Spółka zo.o. oferuje szeroki wybór modeli najlepszych w swojej klasie przewoźnych suszarni Pedrotti do kukurydzy, zbóż, rzepaku, nasion roslin oleistych i strączkowych.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących suszarni Pedrotti oraz usługi suszenia prosimy o kontakt z pracownikami Działu Marketingu, którzy udziela Państwu wyczerpujących informacji. W przypadku Państwa życzenia umówią się na spotkanie lub prześlą materiały informacyjne.

 

USUGA_SUSZENIA.pdfUSUGA_SUSZENIA.pdfUSUGA_SUSZENIA.pdf

© Pedrotti Sp. z o.o. 2007. All rights reserved. Designed by Telvinet